18-aastase Rahuoja blokišõust jäi väheks – Pärnule Tartus teine kaotus

Mattias Rahuoja rünnakul. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Pärnu Võrkpalliklubi teenis Tartus toimuval Würth Cupil ühe võidu kõrvale teise kaotuse, jäädes 1:3 (-36, -19, 24, -18) alla soomlastele Raisio Loimule.

Pärnu algkoosseis: sidemängija Martti Keel, nurgaründajad Taavet Leppik ja Tony Tammiksaar, diagonaalründaja Robert Poole, temporündajad Mattias Rahuoja ja Mhait-Martin Pool, libero Allar Keskülla. Vahetusest sekkusid viimases geimis diagonaalründaja Kristaps Platacs ja nurgaründaja Kaur Erik Kais.

Päeva esimeses mängus kindlalt saarlasi võitnud Pärnule tõi Raisio vastu 15 punkti (+7) Poole, Tammiksaar lisas 13 (+3) punkti. Hiljuti 18. sünnipäeva tähistanud Rahuoja kogus 6 blokki ja 12 (+7) punkti ning Leppik 11 (+2) punkti. Soome liiga veerandfinalisti tulemuslikem oli 21 punktiga (+17) Windson Ferrera. Kogu statistika on nähtav uudise alumises osas.

Turniiritabel: 1. Savo Volley 13 punkti (4 mängu), 2. Tartu Bigbank 4 (2), 3. Pärnu Võrkpalliklubi 4 (3), 4. Raisio Loimu 4 (3) 5. Saaremaa VK 1 (2).

*Võistkonnad mängivad igas mängus 4 või kokkuleppe korral 3 geimi.
*Iga geimivõit annab tabelisse ühe punkti.