fbpx
Close

4Sport esitleb | “Kuldne geim” ootab kuulajate küsimusi, auhindu kaks

Karl Rinaldo, Renee Teppan, Rivo Vesik ja Andres Toobal. | Foto: Siim Semiskar

Taskuhäälingusaate “Kuldne geim” küsimusmängu toetajaks sai sügisel Eesti võrkpallimaastikul enamikele juba hästi teada-tuntud 4Sport, kes paneb kuni kevadeni igas teises saates välja 40-eurose kinkekaardi.

Sel nädalal võetakse “Kuldses geimis” kolmandat korda ette lugejate küsimused, millele vastavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo. Küsimused võivad olla suunatud personaalselt kellelegi kvintetist, kuid ei pea. Oodatud on nii kõige spordikaugemate võrkpallisõprade küsimused kui ka spetsialistide arupärimised. Samuti on oodatud erinevad teemapüstitused, tähelepanekud ja vimkad. Pärast küsimustele vastamist langetavad saate tegijad otsuse, millisele küsijale läheb 40-eurone 4Sporti kinkekaart. Lisaauhinnana anname välja Credit24 Meistriliiga ametliku pusa.

Uus saade lindistatakse teisipäeva õhtupoolikul, küsimused tuleb seega läkitada aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse teisipäeva keskpäevaks.

NB! Juhul, kui küsija ei soovi, et tema nimi saates täispikkuses ette loetakse, siis andke sellest küsimust läkitades märku.

Tutvu 4Sporti valikuga nende kodulehe ja Facebooki lehe kaudu.

scroll to top