fbpx
Close

4Sport esitleb | Küsi “Kuldse geimi” kvintetilt küsimus ja võida 40-eurone kinkekaart!

“Kuldse geimi” üks põhitegijaid Renee Teppan on mänginud karjääri jooksul mitmes Euroopa tippklubis, muuhulgas Poola hiiu Belchatowi Skra ridades. | Foto: PlusLiga

Taskuhäälingusaate “Kuldne geim” küsimusmängu toetajaks saab Eesti võrkpallimaastikul juba aastate eest kanda kinnitanud 4Sport, kes paneb kuni kevadeni igas teises saates välja 40-eurose kinkekaardi.

Sel nädalal võetakse “Kuldses geimis” ette esmakordselt lugejate küsimused, millele vastavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo. Küsimused võivad olla suunatud personaalselt kellelegi kvintetist, kuid ei pea. Oodatud on nii kõige spordikaugemate võrkpallisõprade küsimused kui ka spetsialistide arupärimised. Samuti on oodatud erinevad teemapüstitused, tähelepanekud ja vimkad. Pärast küsimustele vastamist langetavad saate tegijad otsuse, millisele küsijale läheb 40-eurone 4Sporti kinkekaart.

Esimene kinkekaart antakse välja sel kolmapäeva hommikul eetrisse minevas saates. Küsimused tuleb läkitada aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse aga teisipäeva keskpäevaks.

NB! Juhul, kui küsija ei soovi, et tema nimi saates täispikkuses ette loetakse, siis andke sellest küsimust läkitades märku.

Tutvu 4Sporti valikuga nende kodulehe ja Facebooki lehe kaudu.

scroll to top