fbpx
Close

4Sport liitub “Kuldse geimi” meeskonnaga ja toob auhinnalauale 40-eurosed kinkekaardid

Karl Rinaldo, Renee Teppan, Rivo Vesik ja Andres Toobal. | Foto: Siim Semiskar

Taskuhäälingusaate “Kuldne geim” küsimusmängu toetajaks saab Eesti võrkpallimaastikul juba aastate eest kanda kinnitanud 4Sport, kes paneb kuni kevadeni igas teises saates välja 40-eurose kinkekaardi.

4Sport on olnud ametlik Asicsi kaubamärgi edasimüüja Eestis enam kui 13 aastat. Valikus on võrkpalli, jooksu, vabaaja, tennise, padeli, sisesaali ja mitmete muude spordialade kvaliteetsed spordijalatsid. Lisaks pakub 4Sport Mikasa ja Molteni palle, mitmeid võrkpalliks vajalikke kaitsmeid ja aksessuaare. 4Spordi valik on Eestis üks paremaid. Koostöös Eesti võrkpalli harrastus- ning profimeeskondadega on tehtud hea võimalik valik nii jalatsitest kui tekstiilist, et pakkuda soovijatele parimat kvaliteeti. Jalatsite osas pakub 4Sport.ee Asicsi ja Onitsuka Tigeri kaubamärke.

Igal teisel nädalal võetakse “Kuldse geimis” ette lugejate küsimused, millele vastavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo. Küsimused võivad olla suunatud personaalselt kellelegi kvintetist, kuid ei pea. Oodatud on nii kõige spordikaugemate võrkpallisõprade küsimused kui ka spetsialistide arupärimised. Samuti on oodatud erinevad teemapüstitused, tähelepanekud ja vimkad. Pärast küsimustele vastamist langetavad saate tegijad otsuse, millisele küsijale läheb 40-eurone 4Sporti kinkekaart.

Esimene kinkekaart antakse välja järgmise kolmapäeva hommikul eetrisse minevas saates. Küsimused tuleb läkitada aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse aga teisipäeva keskpäevaks.

Tutvu 4Sporti valikuga nende kodulehe ja Facebooki lehe kaudu.

Ühtlasi soovivad “Kuldse geimi” tegijad tänada Jaanus Nõmmsalut ja TeamShealdi, kes aitasid luua Eesti võrkpallilegendide spordisärgi ja toetasid küsimusmängu rubriiki kogu eelmise klubi- ja koondisehooaja.

“Kuldse geimi” värskeim osa:

scroll to top