fbpx
Close

Aapo Rantanen ei jätka isiklikel põhjustel Selveri juhendamist

Aapo Rantanen. | Foto: Gertrud Alatare

Soome rahvusnaiskonna abitreenerina käis eelmisel nädalal Eestis teiste hulgas ka Aapo Rantanen, kes tegi möödunud hooajal head tööd Tallinna Selveri meeskonna peatreenerina.

Varasemalt mitmeid erinevaid Soome noortekoondisi juhendanud Rantanen kinnitas Võrkpall24.ee’le, et ei sügisel jätka Selveri juhendamist, kuigi meeleldi teeks seda.

“Mulle meeldis Selveris väga,” ütles Rantanen esmalt. “Mulle sobiks siin ka uuel hooajal jätkata, aga ütleme nii, et perele ei sobinud selline elukorraldus, kus mina olen üksinda Eestis ja nemad on Soomes.”

Suvi on 36-aastasel Rantanenil tihedalt sisustatud, sest Soome naiskond jõudis 30-aastase pausi järel EM-finaalturniirile, mis toimub augusti teises pooles. Pikemaid plaane pole Rantanen aga veel teinud.

“Ma ei oska öelda, keda sügisest treenima asun. Uut võistkonda mul veel pole,” rääkis Rantanen.

Rantanenile jättis Eesti liiga üleüldiselt hea mulje ning tema sõnul võiksid meie tippklubid ka Soome paremate meeskondadega võrdselt mängida.

“Eesti meeste võrkpallist jäid mulle silma võimsad hüppelt pallingud ja rünnakud. Samas Soome võrkpallis on kaitsemäng veidi parem,” hindas Rantanen.

scroll to top