fbpx
Close

Aegade kõige erilisema karikafinaali piletimüük kulgeb hästi, suurhall jagatakse mängupäeval kaheks

Sügisel korraldas Eesti koondis Saku suurhallis kontrollturniiri, kuid siis oli kogu saal võrkpalli päralt. | Foto: Karl Rinaldo

Eesti karikavõitjaid pole kunagi selgitatud nii suurejooneliselt nagu tänavu, sest esmakordselt toimuvad finaalmängud Tallinnas Saku suurhallis.

Eesti võrkpalliliidu peasekretäri Helen Veermäe sõnul kulgeb piletimüük homse sündmuse eel hästi. “Liigume hetkel 2500-3000 pealtvaataja graafikus,” ütles Veermäe. Karikafinaaliks on pealtvaatajatele kokku loodud 3300 istekohta.

Kuna vahetult pärast meeste finaali algab suurhallis “Eesti võrkpall 100” gaala, jagatakse saal juba varajastel hommikutundidel kaheks – võrkpalli- ja kontserdiosaks.

Võistluste direktori Robin Ristmäe hinnangul muudab seekordse korralduse keeruliseks tõsiasi, et päev enne suursündmust ehk täna toimub suurhallis ABBA kontsert.

“Pääseme võrkpalliareeni ehitama kell 3 öösel,” rääkis Ristmäe. “Selle aja jooksul tuleb nii võrkpalli- kui kontserdiosa paika saada. Tegu on keerulise, aga mitte võimatu ülesandega. Kella kümneks hommikul peab olema kõik valmis.”

ABBA kontserdi tõttu ei saa esimese finaali osalejad ehk Tartu Ülikool/Bigbanki ja TalTech/Tradehouse’i naiskond teha suure mängu eel suurhallis ühtegi trenni. Küll aga pääsevad tunniks ajaks saali proovima meeste finalistid Saaremaa Võrkpalliklubi ja Tartu Bigbank, kes treenivad seal homme hommikul vastavalt kell 10 ja 11.

29. detsembri suure võrkpallipühapäeva kava:
Kell 14.00 Eesti naiste karikafinaal
Kell 17.00 Aadu Luukase karikafinaal
Kell 20.00 Juubeligala “Eesti on võrkpallimaa 100”

NB! Juubeligaala piletid on juba välja müüdud, osta saab veel karikafinaalide piletit. Vaata lähemalt siit.

scroll to top