fbpx
Close

Aganits ja Maaseik teist korda venelaste vastu imet korda saata ei suutnud

Andri Aganits rünnakul. | Foto: CEV

Meistrite liiga C-alagrupis pidi Andri Aganitsa koduklubi Maaseik Greenyard tunnistama Venemaa tippklubi Kaasani Zeniidi paremust, alistudes võõrsil pikaaegsele maailma esiklubile 0:3 (14:25, 10:25, 22:25).

Kui eelmises omavahelises kohtumises suutis Maaseik end rööbaste alt välja vedada ja võtta 0:2 kaotusseisust Zeniidi vastu 3:2 üllatusvõit, siis täna näitas Venemaa klubi oma tegelikku palet ning eestlase koduklubile võimalust ei andnud.

Aganitsa tänane sooritus jäi tagashoidlikuks. 26-aastane temporündaja tõi meeskonnale 2 punkti (+1), realiseerides 4 tõstest 2 (50%). Blokipunktid ja serviässad jäid paraku tulemata. Maaseiki tulemuslikem oli 22-aastane belglane Lou Kindt, kes tõi samuti väga vähe, vaid 5 punkti (+5).

Zeniidi resultatiivseimad olid nurgaründajad Tsvetan Sokolov ja Earvin N’Gapeth, kes tõid mõlemad võistkonnale 16 punkti (+13). Zeniit oli eestlase koduklubist parem igas mänguelemendis – rünnakuprotsent kodumeeskonnal 65, Maaseikil 46, vastuvõtuprotsent 57 ja 34.

C-alagruppi juhib Poola suurklubi Jastrezebski Wegiel 11 punktiga, Zeniidil on 8 punkti, Maaseikil 4 punkti ja Ankara Halkankil 1 punkt. Kõik võistkonnad on pidanud 4 kohtumist.

Meistrite liiga järgmise kohtumise peab Maaseik 12. veebruaril alagrupi kindla liidri Jastrezebskiga. Belgia kõrgliigas kohtub kolmandal positsioonil paiknev Maaseik 1. veebruaril liiga kuuenda meeskonna Genti Caruur Volley’ga.

Meistrite liiga D-alagrupis kohtuvad täna kell 21.30 Robert Tähe koduklubi Perugia ja Timo Tammemaa tööandja Tours.

scroll to top