fbpx
Close

VIDEO | Alar Rikbergil oli pärast kaotust mängijatele konkreetne sõnum

Alar Rikberg. | Foto: ekraanitõmmis

Mullu 11-aastase pausi järel Eesti karikavõitjaks kroonitud Tartu Bigbankil on poolfinaali avamängu põhjal keeruline eelmise aasta saavutust korrata, sest tänane kohtumine kaotati võõrsil TalTechile 1:3 (26, 25, -15, 20). Homme kodus peetavas kordusmängus vajab Tartu esmalt 3:0 või 3:1 võitu ning seejärel peavad nad vastasest paremad olema ka kuldses geimis.

“Esimeses ja teises geimis jäi muuhulgas natuke õnnest vajaka, aga kui ausalt öelda, siis ega me hästi mänginud. Meil on mõnel mehel vaja vaadata ja uurida, kas munad on olemas või ei ole. Vastasel juhul läheb homne mäng täpselt samasse auku,” ütles Tartu peatreener Alar Rikberg mängujärgses intervjuus konkreetselt. Samas lisas ta, et ka meeskonna treenerid peavad peeglisse vaatama ja homseks mänguks korrektuurid tegema.

Lisaks sellele, et platsil mäng ei sujunud, hakkasid Tartu mängijad ka omavahel sõnelema, mistõttu paistis, et kohtumise päästmiselt kadus fookus ühel hetkel ära.

“Väga vähe oli selliseid momente, millega me saaks rahul olla. Erand oli kolmas geim, mida me läksime kohe 5:1 juhtima. Sellisel juhul ongi mõnus mängida, aga see ei näita tegelikku taset. Raskes seisus jäi meil nii teisel kui ka neljandas geimis otsustavusest puudu. TalTech mängis meist täna targemini. Nemad mängisid mõistusega, meie ainult jõuga,” lisas Rikberg, kes on pärast suvel Tartu peatreeneriks saamist esmakordselt raskesse seisu pandud.

Teine ja ühtlasi otsustav mäng algab Tartus homme kell 18.00.

Kuula kogu intervjuud Alar Rikbergiga:

scroll to top