fbpx
Close

Alari Saar Saaremaa juhtumist: peame uskuma ja lootma, et eelmise hooaja palgad makstakse veel ära

Kevin Saar ja Alari Saar eile intervjuud andmas. | Foto: ekraanitõmmis

Saaremaalt pärit libero Alari Saar ootas mitu kuud, kas saab Saaremaa Võrkpalliklubis karjääri jätkata, ent otsustas sel nädalal viimaks Tallinna Tehnikaülikooliga käed lüüa.

Eilses karikamängus Tallinna Ülikooli vastu esmakordselt oma kunagise koduklubi TalTechi põhikoosseisu kuulunud Saar näitas servi vastuvõtul meeskonna parimat numbrit (67%) ja aitas klubi avamängus kindla 3:0 võiduni.

Võrkpall24 uuris pärast mängu tehtud intervjuus 25-aastaselt Saarelt, mida tema Saaremaa Võrkpalliklubi saagast arvab. Teatavasti küsis klubi president Ivar Alt äsja Euroopa võrkpalliliidult mängijate registreerimiseks ajapikendust, et detsembri alguses CEV Challenge Cupil osaleda. Seni pole tema lubadused aga uue hooaja osas paraku vett veel pidanud.

Kui kaua sa Saaremaa Võrkpalliklubi osas ootasid ja millal sa aru said, et seda kõike ilmselt ei tulegi?

Liiga kaua ootasin. Millal ma aru sain? Kui kõik tähtajad hakkasid kukkuma. Ivar ei saanud kahjuks asju korda ja ma pidin leidma alternatiivi. Kui oleks vaheaasta teinud, siis olnuks päris raske end hiljem uuesti pildile mängida. Mängisin Saaremaal kaks päris head hooaega – medalid, eurosarjad ja jutud. Ja kui tähtajad kukkusid, siis sain aru, et vist on kõik Saaremaaga selleks hooajaks. Aga loodan, et ta paneb tulevikus jälle võistkonna välja. Ja kindlasti ma ei välista Saaremaal tulevikus taas mängimist. Aga sel hooajal mängin TalTechis ja vaatan, mis edasi saab.

Kas sa usud, et on veel mingi variant, kus Saaremaa Võrkpalliklubi ikkagi mängib tänavu eurosarja? Tundub, et neid uskujaid enam palju pole alles jäänud.

Tean, et õhus on mingid asjad, millest ma rääkida ei saa. Aga ma arvan, et sellisel kujul ei mängi. Mingi variant on küll, aga ma ei saa öelda, milline see on.

Kuidas need Saaremaa mängijad suhtuvad praegusesse eurosarja minemise ideesse, kellele klubi on veel eelmistest hooajast mitme kuu palga võlgu?

Eks võlgu on alati halb olla. Ja kui sulle endale võlgu ollakse, siis suhtud ka pigem negatiivsel toonil sellesse. Me oleme oma töö ju ära teinud, aga palka selle eest ei maksta. Aga Ivar lubab asjad ära klaarida meiega. Peame uskuma ja lootma, et see juhtub. Siis on kõik hästi. Mingit vimma ma ei pea, juhtus lihtsalt nii. Tean, et raha ongi sporti raske leida.

Mängujärgset intervjuud TalTechi mängijate Kevin ja Alari Saarega näeb videos alates 1:26.40:

scroll to top