fbpx
Close

Aleksander Eerma: pean mütsi maha võtma Meelis Kivisilla ees

TalTechi liidrid, diagonaalründaja Mihkel Nuut ja sidemängija Aleksander Eerma peavad ühes meeskonnakaaslastega taset tõstma, et Tartule teises mängus ohtlikuks saada. | Foto: Saaremaa VK

TalTechi võrkpalliklubi sidemängija Aleksander Eerma oli pärast eile Tartult saadud 0:3 kaotust nördinud, sest teab, et meeskond on võimeline paremaks.

Janis Sirelpuu hoolealused teenisid kodus peetud Credit24 Meistriliiga veerandfinaalseeria avamängus tartlaste vastu geimides vaid 11, 17 ja 19 punkti. Kohtumine kestis vähem kui poolteist tundi.

“Ühtpidi meil endil ei õnnestunud mäng – jooksime lati alt läbi -, teisalt mängis Tartu oma keskmise taseme kindlalt välja. Me ei saa neid kuidagi blokis kinni ega kaitses kätte… Pean mütsi võtma maha ka Meelis Kivisilla ees – ta luges minu tõsteid nagu raamatut,” tunnustas Eerma Tartu kogenud temporündajat.

Kas oma osa oli kindlal kaotusel ka sellel, et enamik TalTechi põhimehi mängisid play-off’is elu esimest mängu? Teatavasti pääses üliõpilasklubi viimati kaheksa parema sekka kolm hooaega tagasi.

“Treener (Janis Sirelpuu) arvas küll, et võib-olla oli asi natuke selles, et me esimest korda play-off’i mängisime. Mõnel mehel oli see ehk jalgades. Kindlasti poleks meile tavaolukooras nii palju ässasid (12) löödud. Meie tase pole nii halb,” usub 23-aastane Eerma.

Kahe võiduni peetava veerandfinaalseeria teine kohtumine peetakse laupäeval Tartus.

“Tuleb rajale minna ja hagu anda, nagu Tujurikkujas on öeldud. Ilmselgelt oli näha, et me jääme geimi lõppudes pehmeks. Me ei tohi oma agressiivsuses järeleandmisi teha, muidu oleme mängust väljas,” lisas Eerma.

scroll to top