fbpx
Close

Alliku edukas hooaeg lõppes kaotusega Enardile, kuid mängujärgne foto annab aimu tuleviku kohta

Karli Allik (paremal) ja Berliini üks kuulsamaid mängumehi Eder Carbonera. | Foto: Berliini Recycling Volleys

Karli Alliku koduklubi Königs Wusterhauseni Netzhoppersi hooaeg sai eile läbi, kui meeskond kaotas Saksamaa meistrivõistluste veerandfinaali teise mängu võõrsil Berliini Recycling Volleysile 0:3 (-22, -14, -21). Ka seeria avamäng oli lõppenud sarnase tulemusega.

24-aastane Allik kuulus Netzhoppersi algkoosseisu ja valiti oma meeskonna parimaks. Allik kogus ainsana Netzhoppersi mängijatest kahekohalise punktiarvu, täpsemalt 13 (+1). Saarlane realiseeris 24 tõstest 13 (54%), tema servi vastuvõtu protsent oli 38. Allik tegi aga ka viis viga rünnakul, neli servil ja kolm servi vastuvõtul. Eesti koondise peatreeneri Cedric Enardi juhendatava Berliini tulemuslikumad olid Samuele Tuia ja Benjamin Patch vastavalt 13 (+7) ja 12 punktiga (+7).

Pärast mängu jäid Enard ja Allik väljaku äärde mõneks ajaks rääkima, mis peaks ilmselt viitama sellele, et hea hooaja teinud nurgaründaja teenib aastase pausi järel koondisekutse.

Berliin kohtub laupäeval algavas poolfinaalseerias Düreniga, Martti Juhkami ja Friedrichshafen alustavad seeriat Lüneburgi vastu pühapäeval. Et finaali pääseda, on vaja kahte võitu.

Nagu telepilt näitab, jäid Karli Allik ja Cedric Enard pärast mängu vestlema. | Foto: ekraanitõmmis

So sehen Halbfinalisten aus! ? Aber unser Team will mehr ?

#BRVolleys #VBLplayoffs #oneteam

Posted by Berlin Recycling Volleys on Teisipäev, 16. märts 2021

scroll to top