fbpx
Close

AMETLIK | Alar Rikberg astub treenerikarjääris kaua oodatud sammu

Alar Rikberg. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Tartu Bigbanki võrkpalliklubi lootsiks saab meeskonna senine abitreener Alar Rikberg, kes võtab üle Audentese Spordigümnaasiumisse tütarlaste treeneriks siirdunud Andrei Ojametsa rolli.

Peatreeneriks asub 38-aastane Rikberg esmakordselt. Varem on ta töötanud pikki aastaid abitreeneri ja statistikuna Eesti rahvusmeeskonnas ja mitmes tipptasemel välisklubis. Seda, et Eesti koondislase Rait Rikbergi vanem vend peatreeneri rolli mõnes Eesti klubis vastu võtta otsustab, on siinsel võrkpallimaastikul oodatud huviga juba mõnd aega.

“Peatreeneriamet ei ole minu esimene eelistus, pigem sooviksin abitreenerina jätkata. Ent kui klubil vahendeid pole, siis mõistan neid ja arvan, et nad teevad õigesti, kui raskes olukorras klubi seest Andreile asendajat otsivad,” rääkis tartlane kuu aega tagasi Võrkpall24’le.

Tartu Bigbanki koosseis jääb tänavusega võrdlemisi sarnaseks: põhitegijatest jätkavad nii Kert Toobal, Rait Rikberg, Märt Tammearu, Kevin Soo, Alex Saaremaa kui ka Albert Hurt. Põhimeestest vahetatakse ilmselt välja vaid diagonaalründaja Curtis Stockton.

scroll to top