fbpx
Close

AMETLIK | Ardo Kreek liitub oma kunagise finaalivastasega

Ardo Kreek. | Foto: Siim Semiskar

Kaheksa aastat Pariisi Volley’s mänginud Ardo Kreek jätkab karjääri Arago de Sete’is, kinnitas Prantsusmaa klubi eile sotsiaalmeedia vahendusel.

“Ega siin mingit saladust pole. Kui majandus päris ära ei lagune, siis on minek,” ütles 33-aastane keskblokeerija juba kolm nädalat tagasi Võrkpall24’le antud intervjuus. “Pretensioone mul iseenesest Pariisi klubile pole, suure tõenäosusega saame ka selle hooaja eest kõik rahad kätte. Lihtsalt Sete tegi natuke parema pakkumise. Nii palju kui treeneri ja mänedžeriga rääkisin, on klubil suured ambitsioonid. Kuna neil tuli raha meeskonda juurde, siis tahetakse uuel hooajal Prantsusmaal kindlasti esinelikusse pääseda. Ka asukoht pole paha. Lähen hea meelega Lõuna-Prantsusmaad lähemalt uurima ja nautima.”

Kreek ja Pariis võitsid lõppenud hooajal Sete’i võõrsil 3:0 (20, 19, 23) ja kodus 3:1 (22, 18, -23, 24). Eestlane tõi nimetatud kohtumistes vastavalt 11 (+8) ja 12 punkti (+7). Pooleli jäänud hooaja lõpetas Pariis 9. ja Sete 11. kohal.

Meeskondade viimane suur duell leidis aset aga 2016. aasta kevadel, mil Kreek tõi 10 punkti ja aitas Pariisi Prantsusmaa meistrivõistluste finaalis Sete’i vastu 3:0 (20, 26, 23) võiduni. Tegu oli ühtlasi ainsa meistritiitliga, mille Kreek Pariisis oldud aastate jooksul võitis.

Kreegist sai Sete’i siirdumisega esimene Eesti koondislane, kes on uueks hooajaks välisklubiga ametlikult ja avalikult käed löönud.

 

View this post on Instagram

 

#recrutement2021 #TeamArago Welcome Ardo ??

A post shared by Aragodesete (@aragodesete) on

Loe ka: Adieu, Paris! Ardo Kreek on vahetamas kaheksa aasta järel klubi

scroll to top