fbpx
Close

Ametlik | Kevin Saar teeb karjääris suure sammu edasi

Kevin Saar. | Foto: Siim Semiskar

Eesti rahvusmeeskonna nurgaründaja Kevin Saar astub karjääriredelil mitu sammu ülespoole, kui liitub Prantsusmaa esiliigas palliva Saint-Quentin’i meeskonnaga.

Mõned kuud tagasi Šveitsi võistkonnas Luzerni Volley’s esimese välishooaja lõpetanud 24-aastane saarlane oli Šveitsi liiga üks silmapaistvamaid mängijaid. 191-sentimeeterine mängumees oli oma tiimikaaslase Strahinja Brzakovici järel liiga paremuselt teine punktikütt. Muide, Brzakovic liitub samuti Põhja-Prantsusmaal asuva klubiga. Varasemalt on Saar pallinud Võru, Pärnu ja Rakvere võistkonnas.

Kuigi leping sõlmiti juba rohkem kui kuu tagasi, sai üleminek ametliku kinnituse täna. Saar kommenteeris Prantsusmaa esiliigasse siirdumist järgnevalt: “Kindlasti on see suur samm edasi. Esimest korda tundsid nad minu vastu huvi mai keskel ning möödus 4-5 päeva, kui lepingu allkirjastasin.”

“Üllatuseks nende pakkumine mulle ei tulnud, kuna olin agendile eelnevalt öelnud, et sooviksin võimaluse korral uuel hooajal mängida Prantsusmaa, Itaalia või Saksamaa kas kõrg- või esiliigas. Hetkel ma ei oska öelda, kas mind on võetud põhimeheks. Ma väga loodan, et olen, aga see selgub kohapeal olles.”

Lõppenud hooajal sai Saint-Quentin Prantsusmaa esiliigas 22-st mängust 6 võitu ning 12 meeskonna konkurentsis andis see 11. koha.

scroll to top