fbpx
Close

Ametlik | Rakvere Võrkpalliklubi uuel hooajal meistriliigas ei osale

Rakvere Võrkpalliklubi. | Foto: klubi koduleht

Pikemat aega tulevikuplaane vaaginud Rakvere Võrkpalliklubi otsustas esindusmeeskonnaga kõrgemal tasemel võistlemisest aja maha võtta.

Eesti ja Läti klubisid ühendavas Credit24 Meistriliigas mängib uuel hooajal seega 10 meeskonda. Eelmisel hooajal lõpetas Rakvere põhiturniiri 6. kohaga, teenides 31 silma. Veerandfinaalis jäädi mängudega 1:2 alla Tallinna Selverile. Eesti meistrivõistlustel jõuti poolfinaali, kus tunnistati Tartu Bigbanki paremust mängudega 3:1. Pronksiseerias kaotati Saaremaale mängudega 1:3.

Rakvere jõudis hooajal 2015-2016 Eesti karikavõistluste finaali, samal hooajal saavutati Eesti meistrivõistlustel pronksmedal (viimati võitis Rakvere meeskond medali 2000.a ehk 16.a tagasi). Kirsiks tordil oli hooajal 2016-2017 Credit24 Meistriliiga võit.

“Oleme otsust pikalt kaalunud igast vaatenurgast. See ei tulnud kerge südamega ja seetõttu läks ka hästi kaua aega. Vaatame, kas teeme vaheaasta või mida tulevik toob, aga mina seda nii tumedates toonides ei näe ja püssi põõsasse ei viska. Selge on see, et jätkata oleks olnud lihtsam, kui aasta pärast nii-öelda uuesti alustada. Mine tea, võib-olla on seda vaja. Targad on öelnud, et vahest tuleb teha üks samm tagasi, et seejärel liikuda kaks sammu edasi. Loodame, et see ütlus kehtib ka Rakvere Võrkpalliklubi puhul. Loomulikult on kahju ja ma ei kujuta isegi ette, et võrkpallihooaeg algab ja polegi võimalust minna Rakveres saali kõrgemal tasemel võrkpalli vaatama,” vahendab Virumaa Teataja klubi presidendi Raigo Pärsi sõnu.

Kuna suurem osa Rakvere mullustest põhimeestest on leidnud endale uue klubi, tähendab see seda, et konkurentsis püsimiseks tuleks palgata mitu leegionäri. Paraku klubil eelarves selline summa puudub. Edu pole toonud ka mitmed üleskutsed sotsiaalmeedias.

scroll to top