fbpx
Close

AMETLIK | Robert Täht ja veel neli mängijat lahkuvad Perugiast

Robert Täht (vasakul) ja Perugia. | Foto: CEV

Maailma tugevamate võrkpalliklubide hulka kuuluv Perugia teatas eelmisel nädalal, et nende tänavustest mängijatest on klubist lahkumas viis meest, teiste hulgas Robert Täht.

See, et Eesti rahvusmeeskonna nurgaründaja ja Perugia teed lähevad lahku, sai sisuliselt selgeks juba mõne aja eest, sest esiteks ei teeninud ta Itaalias loodetud mänguminuteid ja teiseks seostatakse teda tugevalt Poola klubi Rzeszowi Asseco Resoviaga.

Põhimeestest jätavad Perugiaga hüvasti Argentiina koondise sidemängija Luciano De Cecco ja Serbia koondise temporündaja Marco Podrašcanin. De Cecco mängis meeskonnas kokku kuus ja Podrašcanin neli hooaega.

Perugias ei jätka mängimist ka Horvaatia koondise sidemängija Tsimafei Žukovski ja Hollandi diagonaalründaja Sjoerd Hoogendoorn.

Lõppenud hooajal Itaalia superkarika võitnud Perugia peatreenerina jätkab sügisel belglane Vital Heynen, tuntumatest mängijatest on uue lepingu sõlminud nii kuubakas Wilfredo Leon, serblane Aleksandar Atanasijevic kui ka ukrainlane Oleg Plotnitski.

scroll to top