fbpx
Close

Andrei Ojamets: patt oleks sellise seisu üle viriseda

Andrei Ojamets. | Foto: Tartu Bigbank

Reedel tehakse esimeses paaris algust Eesti meistrivõistluste poolfinaaliga, kui Tartu Bigbank võõrustab Rakvere Võrkpalliklubi. Kõik poolfinaalid on otsepildis nähtavad nii Kanal 12 kui Postimehe vahendusel.

Tartu pääses Credit24 põhiturniiri võitjana otse poolfinaali nagu ka teise koha saanud tiitlikaitsja Saaremaa. Sel hooajal on Tartu juba ühe karika võitnud, kui hiljuti triumfeeriti Credit24 Meistriliigas ehk Eesti-Läti ühisliigas. Finaalis saadi 3:2 jagu selleski liigas tiitlit kaitsnud Saaremaast, vahendab volley.ee.

Sel hooajal võitis Bigbank mõlemad Credit24 Meistriliiga põhiturniiri mängud Rakvere vastu 3:0.

Tartu juhendaja Andrei Ojamets ütles poolfinaalseeria eel, et meeskonna seis on hea. “Mart Naaber käis nädala alguses arstil ja sai rohelise tule – üks käik on seega taas juures. Samas, teda vigastuse perioodil asendanud Kevin Soo on samuti väga heas vormis ja võrreldes hooaja algusega enesekindel ning oma mängu leidnud, seega mul on võimalus vangerdada. Stefan Kaibald on samuti mänguvalmis, mis lisab veelgi kindlust. Märt Tammearu on treeningul end heast küljest näidanud nii nurgaründaja kui diagonaalründaja kohal. Patt oleks viriseda hetkeisu osas,” ütles Ojamets, kelle sõnul on viimane suur võit unustatud.

“Usun, et kõik on suutnud eufooria unustada ja uued sihid paika pannud. Ees seisab hooaja viimane pingutus. Vaadates, kuidas Rakvere tegutses Selveri vastu kahes viimases mängus, siis müts maha nende ees. Usun, et seal sai määravaks nende kogemus eesotsas Ronald Järvega. Ja ka Rakvere noored said kogenumate kõrval aina enam enesekindlust juurde. Kinkima nad midagi ei tule ja seda ma ei oota ka. Püüame teiste vigadest õppida ja teame, et mängida tuleb alati lõpuni,” lisas juhendaja.

Tartu ja Rakvere avamäng algab reedel Ülikooli spordihoones kell 19.00. Teine poolfinaal Saaremaa ja Pärnu vahel algab laupäeval suvepealinnas.

scroll to top