fbpx
Close

Andres Toode: olen hooajaga rahul, kuigi väga töist meeleolu sõjaväelaste ja töömeeste tõttu ei tekkinud

Rakvere Võrkpalliklubi. | Foto: klubi koduleht

Andres Toode juhendatav Rakvere Võrkpalliklubi lõpetas Eesti meistrivõistlused tänavu neljandana.

Meeskonna suurimaks saavutuseks kujunes kodusel tšempionaadil veerandfinaalseerias Tallinna Selveri vastu suurest kaotusseisust välja tulemine ning poolfinaali pääsemine. Nelja parema seas suutis Lääne-Virumaa klubi võita Tartu Bigbanki vastu küll ühe mängu, ent kaotas seeria. Pronksiseerias anti viimastes mängudes kõva lahing tiitlikaitsjale Saaremaale, ent kaotati lõpuks mängudega 1:3.

„Mina olen hooaja ja tulemusega rahul,” sõnas amatöörklubi peatreener Toode Võrkpall24.ee’le. “Tegelikult oli intrigeeriv hooaeg, kus kõik võisid võita kõiki. Meiegi saime vähemalt korra kõigist peale Pärnu jagu. Kahju vaid, et sel hooajal ei tekkinud väga töist meeleolu, kuna sõdurid käisid sõjaväes ja töömehed tulid otse töölt. Sporti tehti tihti väsimuse foonil. Sellise töömetoodikaga, kus ühed saavad kangitrenni teha ja teised mitte, võtsime hooajast maksimumi. Jah, me oleks võinud paar võitu juurde saada, aga kõrgemat kohta teenida olnuks keeruline.”

61-aastane Toode tunnistas, et eelmise nädal võrkpallisaates “Kuldne geim” Rakvere mängijatelt Andris Õunpuult ja Taavi Nõmmistult peatreeneri suunal kõlanud kriitika tegi talle haiget, kuid musta pesu ta meedia vahendusel pesema hakata ei plaani.

“Mul on väga kahju, et meie esitus pärast “Kuldse geimi” saadet ebaõnnestus ja me kaotasime Saaremaale neljanda mängu. See seeria oleks võinud minna viiendasse mängu. Tegelikult olin mina tollel hetkel juba endast natuke väljas ning see võis avaldada mõju ka meeskonnale. Taavi Nõmmistu lugematud eksimused võisid samuti olla tingitud saatest,” lisas Toode.

 

scroll to top