fbpx
Close

Anu Ennok asub koos teise eestlasega vedama Meistrite liiga klubi!

Anu Ennok Salo Viesti särgis. | Foto: klubi koduleht

Eesti rahvusnaiskonna nurgaründaja Anu Ennok naaseb nelja-aastase pausi järel Soome meisterklubi Salo Viesti ridadesse.

27-aastane Ennok võitis Saloga aastatel 2013-2015 kaks Soome meistritiitlit ning Soome karikavõistluste kulla ja hõbeda. Seejärel siirdus ta kolmeks hooajaks Šveitsi kõrgliigaklubisse Sm’Aeschi Pfeffingeni, kus võitis kolm hõbedat. Lõppenud hooajal mängis eestlanna Prantsusmaa meistriliigaklubis Nancy.

Salo on eestlastele üks lähedasemaid välisklubisid. Lõppenud hooajal tüüris naiskonna Soome meistritiitlini Kertu Laak, kes otsib hetkel uut välisklubi tugevamatest Euroopa liigadest. Küll aga siirdus Salosse hiljuti nurgaründaja Nette Peit, kes oli tänavu Kangasala naiskonna ridades üks Soome liiga silmapaistvamaid ründajaid. Niisiis mängib Salo uuel hooajal kahe eestlanna vedamisel Meistrite liigat.

“Mul on hea meel Soomes tagasi olla. Need aastad, mis siin mängisin, töötas klubi väga hästi. Siin on kõik olemas, mida üks mängija vajab. Ka Soome liiga tase on tõusnud. Eesmärk on mõistagi võita nii Soome liiga kui karikas, ent tahaksime hästi esineda ka Meistrite liigas,” sõnas Ennok klubi kodulehele.

“Meil on rõõm Anut taas Salos tervitada,” lisas naiskonna peatreener Tomi Lemminkäinen. “Meie varasem koostöö on töötanud väga hästi. Anu on stabiilselt hea kõigis elementides, kuid eriti hästi paistab ta silma vastuvõtul ja kaitses. Ta on ka hea võistkonnamängija, kes seab esiplaanile naiskonna edu. Tema, Nette Peit, Lotta Piesanen ja Netta Laaksonen moodustavad tugeva nurgaründajate neliku. Otsime võistkonda veel vaid diagonaalründajat ja temporündajat.”

scroll to top