fbpx
Close

Anu Ennok plaanib profikarjäärist loobuda, kuid koondist veel ei jäta

Anu Ennok. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Eesti rahvusnaiskonna pikaaegne põhitegija, tänavu Soome meisterklubis Salo Viestis mänginud nurgaründaja Anu Ennok plaanib karjääri jätkata Kesk-Euroopas.

“Vähesed teavad, et tahan nüüd nii-öelda säästuhooaja teha, et vaikselt võrkpalliga lõpetada. Üllatavalt palju variante on tekkinud selles osas. Et mu elukaaslane mängib Prantsusmaal, siis otsingi variante sealt või Luksemburgist,” ütles 28-aastane Ennok intervjuus volley.ee’le.

“Valmistun seega eluks pärast võrkpalli. Päevapealt ei taha lõpetada, see pole minu stiil. Medalita jäämine Salos jääb veidi kriipima, samas Kert Toobal ütles ühes intervjuus hästi, et “ühel hetkel tuleb aru saada, et tähti enam taevast alla ei too”. Võtan asju mõistusega, olen oma unistused täitnud, mänginud välismaal ja käinud ära EMil. Ei taha end ribadeks mängida,” rääkis viljandlanna.

Eesti koondise uue peatreeneri Lorenzo Micelli käe all tahaks Ennok tänavu ja ehk tulevikuski veel mängida.

“Selle koondisesuve tahtsin veel kaasa teha. Äkki augustis ikka saame kokku tulla ka. Järgmine koondisesuvi on kahtlasem – kuidas on tervis ja üldine vorm pärast kergemat hooaega. Kui kutsutakse, siis ikka tuleks, ükskõik, mis rollis mind vaja oleks. Aga kui tunnen, et vorm on väga kehv, siis nalja tegema ei taha koondisse minna,” lisas Ennok.

Loe kogu intervjuud siit.

scroll to top