fbpx
Close

Anu Ennok: sellist emotsionaalset seisundit uuesti läbi elada ei tahaks

Anu Ennok. | Foto: volley.ee

Säärelihasevigastuse tõttu tänasest EM-valikmängust eemale jäänud Anu Ennok tundis võistkonnakaaslaste võidu üle suurt rõõmu.

Naiskonna tänane Tartus täismaja ees saavutatud 3:1 võit Rootsi üle tähendab seda, et kolmapäeval võib meie õrnema soo esindus tagada esmakordselt koha EM-finaalturniiril.

Ennok tunnistas, et kindlalt kaotatud avageimi polnud kõrvalt just kerge vaadata.

“Olime alguses väga närvilised. Sellist emotsionaalset seisundit uuesti läbi elada ei tahaks. Kõrvalt vaadata on sellist mängu just eriti jube. Oleksin igal juhul pigem platsil kui tribüünil,” kinnitas nurgaründaja.

“Olime avageimis nagu tõelised eestlased. Meil läheb natuke aega, et ennast käima saada. Just servi vastuvõtt oli alguses olematu, aga teises geimis ärkasid naised õnneks üles. Ka publikul oli kindlasti tähtis roll. Tahaksin tänada kõiki neid võrkpallisõpru, kes kohale tulid,” kiitis Ennok.

“Eks kõik teavad, mis meil kolmapäeval kaalul on. Peame võtma olukorda väga rahulikult. Midagi erilist pole vaja leiutama hakata. Oleme varemgi Soomet võitnud ja me teame, et nad ei mängi viimaseid valikmänge oma parimas koosseisus,” lisas Ennok, kes otsustavat Eesti – Soome mängu jälgib juba Prantsusmaal koduklubi juures teleri vahendusel.

Teksti autor: Reijo Mälton

scroll to top