fbpx
Close

Ardo Kreek teatas rõõmusõnumist: praeguse seisuga on Pariisi Volley’s kõik taas hästi

Ardo Kreegi koduklubi Pariisi Volley on kõigest hoolimata jätkamas tegevust. | Foto: Pariisi Volley

Prantsusmaa tippklubi Pariisi Volley on leidnud viimasel hetkel uued toetajad ja kui kõik läheb plaanipäraselt, jätkab Ardo Kreegi koduklubi tegevust.

Prantsusmaa võrkpalliliit teatas augusti keskel, et Pariis langeb maksupettuste tõttu algavaks hooajaks esiliigasse. Et Pariisi linn, kelle toetus moodustas mullu meeskonna 1,4 miljoni suurusest eelarvest kaks kolmandikku, loobus seejärel klubi spondeerimisest, langes võistkond pankroti äärele. Veel teisipäeval oli klubi president Michel Rougeyron skeptiline, kas nädalaga leitakse 300 000 eurot, mille klubi peab septembri esimeses pooles võlgade katteks tasuma. Nüüd paistab, et see raha on ikkagi leitud.

“Praeguse seisuga on kõik taas hästi,” sõnas Kreek eile õhtul Võrkpall24.ee’le. “Klubi leidis uued toetajad, kes peaksid andma kirjaliku nõusoleku kolmapäeval. Suuline kokkulepe on igatahes juba olemas ja esmaspäevast hakkame uuesti korralikult trenni tegema. Loodame, et kõik laabub.”

“Olukord annab meile põhjust optimismiks,” sõnas ka klubi president Rougeyron AFP vahendusel. “Pariisi linn on otsustanud meile ikkagi eraldada pool summast ehk 150 000 eurot. Samuti oleme leidnud investorid, kes on meile lähenenud ja öelnud, et soovivad aidata. See pole küll veel ametlik, kuid hetkeseisuga peaksid nad meid välja aitama.”

Pariisi Volley kuulub 21. sajandil vaieldamatult Euroopa tippklubide hulka, mistõttu nende kadumine oleks suur löök mitte ainult oma riigis, vaid kogu Vana Maailmas. Viimase 18 aasta jooksul on võidetud üheksa Prantsusmaa meistritiitlit ning üks Meistrite liiga ja üks CEV Cupi karikas. 32-aastane Kreek alustab Pariisis juba oma seitsmendat hooaega.

scroll to top