fbpx
Close

Argo Meresaar kutsub noori võrkpallureid suvel Otepääle laagrisse

Argo Meresaare võrkpallilaagris osalenute ühispilt 2018. aastal. | Foto: erakogu

1.-7. juulil toimub Otepää külje all Veski spordikeskuses järjekorras juba viies Argo Meresaare spordi- ja puhkelaager.

Juubelihõngulise laagri laiem programm saab olema sarnane eelmistele – rohkelt sporti, veidi kokkamist, üles võetakse laul ja võõrustatakse mõnda tuntud inimest. Üllatusi jätkub nii öisele kui päevasele ajale, metsa, järvele ja palliväljakutele.  

Laagri hind 180 eurot sisaldab linadega voodimajutust  (2-6-kohalistes tubades), toitlustamist 3 korda päevas, transporti Tartust laagripaika ja tagasi, treeningpaikade ning inventari kasutamist ning laagrisärki.

Treeneritetiimi kuuluvad endised ja praegused Tartu Bigbanki meeskonna ja Tartu Olerex/Veski Mati noortetreenerid Argo Meresaar, Oliver Lüütsepp, Hendrik Rikand, Jaanika Jakobson ja Kärt Viltrop. Registreerimiseks tuleb saata lapse nimi ja pikkus aadressil: meresaarelaager@gmail.com.

Registreerimine kestab 10. juunini. Eelmisel aastal võttis laagrist osa 78 last üle terve Eesti. Tegemist oli uue rekordiga, sest kolmandast laagrist võttis osa 70, teisest 65 ja esimesest 48 last.

Tasumine: MTÜ SPORDIKLUBI DUO arveldusarvele SEB  EE121010220041134019 hiljemalt 20. juuniks 2019. Ära märkida lapse nimi, kelle eest tasutakse, märksõnaks “Meresaare laager”.

scroll to top