fbpx
Close

Audentes Fitness pakub võrkpallurile Tallinnas kõige mitmekülgsemat ettevalmistust

Audentes Fitness.

Jõusaali- ja laiemalt trennikultuuri kasvava trendiga on üha keerulisem leida üles see kõige õigem treenimispaik, mis kõik personaalsed vajadused rahuldaks. Pallimänguga tegelevale spordisõbrale sobib pealinnas kõige paremini Audentes Fitness.

Siinkirjutaja on külastanud Tondil asuvat Audentese spordihoonet selle algusaegadest saati. Esmalt väikese spordisõbrana, hiljem noorsportlasena ja nüüd harrastajana. Midagi peab selles kohas olema, et ta 15 aastat üht inimest endaga koos suudab hoida.

Erinevalt suurematest jõusaalikettidest on Audentes Fitnessis võimalik ära teha kogu füüsiline ettevalmistus ükskõik milliseks pallimängualaks. Audentes hõlmab endas nimelt kergejõustiku siseareeni, mis on loodud just kiiruse, vastupidavuse ja plahvatuse arendamiseks. Samuti on areenil erinevad pukid, tõkked ja muud taolised lisavahendid, mis aitavad treeningut mitmekülgsemaks ja huvitavamaks muuta.

Teisalt on samas keskuses korralik kangisaal, moodne jõusaal ja lai valik rühmatreeninguid. Et ruumi on nii areenil kui kangi- ja jõusaalis palju, võid kindel olla, et saad planeeritud harjutused kenasti oma treeningu jooksul sooritatud.

Audentes Fitnessi üks suuri plusse on ka 25 meetri pikkune ujula, kus treenivad igapäevaselt Eesti tipud. Ujulas on kuus rada ning basseini kõrval ootavad sind trennijärgselt taastuma mullivannid, leilisaun ja aurusaun.

Audentes Fitnessis populaarseim treeningupakett on tähtajaline täispakett, millega saad piiramatult kasutada kõiki võimalusi klubi lahtiolekuaegadel. Tähtajaline täispakett maksab 59 eurot kuus ning kestab 9 kuud. Samuti võimaldab pakett võtta ühe kuu treeningupuhkust. Erinevate Audentes Fitnessi võimalustega saad lähemalt tutvuda siin: http://audentesfitness.ee/fitness/uldinfo/fitnessklubist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top