fbpx
Close

Audentes võttis Eesti liigas lähikonkurendilt magusa revanši

Audentese SG/Noortekoondis. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Audentese SG/Noortekoondis jätkas vähem kui 48 tundi pärast Eesti karikafinaali koduseid meistrivõistlusi, kui alistas koduväljakul põnevas kohtumises 3:2 (16, -17, 21, -19, 7) Tallinna Ülikooli.

Maren Mõrd oli võitjate tulemuslikem 21 punktiga (+11), Eva Liisa Kuivonen lisas 19 (+9) ja Kätriin Põld 10 punkti (+7). Sidemängija Häli Vahula lõi koguni kuus ässa. Tallinna Ülikoolile tõi suvel Eesti rannavolle meistrivõistlustel Merilyn Jõearuga pronksi võitnud Maret Kuuse 23 punkti (+14), Ave Kuusk kogus aga endise koduklubi vastu 20 punkti (+9).

Kui Audentes pidi hakkama saama sidemängija Helena Loosita, kes käis hiljuti põlvelõikusel, siis Tallinna Ülikoolil oli samal põhjusel puudu liiga detsembrikuu parim mängija Kaisa Õunpuu.

Pärnakatest peatreenerid Andrei Ojamets ja Sten Esna olid tänavu kohtunud korra ka varem, kui Tallinna Ülikool teenis kodus Audentese vastu 3:0 (20, 16, 27) võidu. Eile said Ojamets ja Audentes seega magusa revanši.

Naiste meistrivõistlustel liigub kindlalt põhiturniiri võidu suunas TalTech/Tradehouse, kes on kogunud seitsme mänguga 18 punkti. Audentes paikneb 6 punktiga kolmandal ja Tallinna Ülikool 4 punktiga neljandal kohal.

Tabeliseis.
scroll to top