fbpx
Close

Austraalia koondise põhimees saabub Eestisse platsi puhtaks lööma

Beau Graham (nr 1) on olnud tänavu Austraalia koondise kindel põhimees. | Foto: FIVB

Saaremaa Võrkpalliklubi on löönud käed Austraalia koondise temporündaja Beau Grahamiga, kellest sai meeskonna neljas leegionär sidemängijate Artis Caicsi ja Reto Gigeri ning universaali Daniel Macieli kõrval.

25-aastane ja 202-sentimeetrine Austraalia koondise põhimees Graham on varasemalt mänginud nii Prantsusmaal, Kreekas kui Tšehhis.

Tänavustest Austraalia koondislastest on enne Grahamit Eesti liigas medaleid võitnud Tallinna Selveris mänginud Lincoln Williams ning Tartu Bigbanki esindanud Samuel Walker ja Curtis Stockton. Saaremaa meeskonnas mängis mullu aga austraallane Sam Boehm.

Saaremaal on tänaseks leping sõlmitud temporündajatest lisaks Grahamile Henri Treiali, Harri Palmari ja Taavi Preiga.

“Ma kuulsin klubi kohta väga palju positiivselt oma tuttavatelt. Eriti just seda, kui professionaalselt on klubis asjad korraldatud ja kui palju klubi hoolitseb oma mängijate eest. See on iga mängija jaoks oluline. See on hea liiga ja Saaremaa on uuel hooajal tugev võistkond,” ütles Graham klubi pressiteates.

“Minu eesmärgiks on võita kõik tiitlid kõikides sarjades, kus me osaleme. Isiklikult plaanis sean endale eesmärgi olla liiga parim blokeerija. Minu tugevuseks on mängu lugemine ja kiirus nii blokis kui rünnakul,” lisas keskblokeerija.

Graham liitub Saaremaa meeskonnaga pärast Aasia meistrivõistluste finaalturniiri ehk septembri viimasel nädalal.

scroll to top