fbpx
Close

Avo Keel klaarib meedia-teemat: seal oli väike huumor juures

Avo Keel. | Foto: Gertrud Alatare

Pärnu Võrkpalliklubi peatreeneri Avo Keele sõnul said tema meeskonnale kolmapäevases karikamängus Tartu Bigbankiga saatuslikuks lubamatud omavead ja vastaste serviseeriad.

Võrkpall24 tegi 0:3 kaotuse järel Keelega videointervjuu, kus võrukas rääkis karikamängu kõrval ka Chizoba Neves Atust, kes tüüris Pärnu kevadel Eesti meistriks ja on Prantsusmaa kõrgliigas hooaega hästi alustanud.

Uurisime, kas Chizoba on viimasel ajal Keelega ühenduses olnud? “Ei ole. Minul pole Facebooki. Ma käin naise konto alt nuhkimas, mis maailmas toimub,” vastas Keel naljatledes. “Ma olen elektrooniliselt kehva suhtleja. Meilidele olen nüüd õppinud natuke kiiremini vastama. Mitte selles suhtes, et kasutan trükkimisel mitut näppu, aga vastan lihtsalt kirjadele rohkem kui paar aastat tagasi.”

“Aga Chizoba üle on mul hea meel,” jätkas 57-aastane juhendaja. “Kui enne hooaja algust küsiti, kuidas Chizoba (Renee) Teppani kõrval Poitiers’s hakkama saab, siis nüüd hakkaks huvi mõttes küsimust teistpidi püstitama. Renee on liiga palju olnud viimastel aastatel vigastatud. Kui ma naljaga mõnda aega tagasi kirusin, et meedia on kurja juur – kiidab noori liiga palju -, siis seal oli väike huumor juures. Seda öeldes mul nägu naeris. Kahju, et Märt Roosna (Delfi ja EPL-i ajakirjanik – toim.) sellest aru ei saanud. Ja teised ka. Läheme ajas natuke tagasi. Reneed kiideti paar aastat tagasi Riias Eesti ja Läti suure mängu järel taevani, kuigi ta rünnakuprotsent oli alla 40. Jälgige numbreid ja küsige targematelt, ärge ise ennustage,” soovitas heas tujus Keel lõpetuseks.

Intervjuu Avo Keelega:

Loe ka: Kogenud treenerid manitsevad meediat: ajakirjanikud teevad noormängijatele karuteene
Loe ka: Imehoos Chizoba kerkis punktitabeli tippu

scroll to top