fbpx
Close

Belchatow sai klubide MM-il Venemaa teiselt klubilt valusa kaotuse

Renee Teppan (nr 3) ja Belchatowi Skra. | Foto: PlusLiga

Poolas toimuval klubide maailmameistrivõistlustel oli teisel päeval võistlustules Renee Teppani koduklubi Belchatowi Skra (Poola). Belchatow pidas Novõi Urengoi Fakeliga maha viiegeimilise põnevusmatši, millest väljus 3:2 (23:25, 27:29, 30:28, 25:21, 21:19) võiduga Venemaa hetke teine klubi. Nii jätkab Belchatow võiduta.

Võitjatele tõi Jegor Kliuka 28 punkti, Belchatowi edukaim oli 22 punktiga Milad Ghara. Teppan sekkus hetketi ning tõi ühe punkti.

Belchatow kuulub turniiril A-alagruppi koos Itaalia klubiga Civitanova Cucine Lube, Venemaa klubide Novõi Urengoi Fakeli ja Kaasani Zeniidi ning Sada Cruzeiroga Brasiiliast. Teises eilses A-grupi kohtumises oli Civitanova 3:2 üle Kaasanist. Alagrupi liider on 5 punktiga Civitanova, punkt vähem on Fakelil, kolmas on 2 punktiga Kaasan ja neljas 1 punktiga Belchatow.

Täna mängib MMil B-alagruppi kuuluv Rzeszowi Asseco Resovia (kus peatreeneriks on Gheorghe Cretu ja abitreeneriks Alar Rikberg) Iraani klubi Ardakani Khatamiga.

Vaata tabeliseisu ja kõiki tulemusi!

Vaata ajakava!

Loe ka: Video | Klubide MM-i avapäev: uskumatu comeback tõi Cretule ja Rikbergile klubide MM-il Brasiilia esiklubi skalbi

scroll to top