fbpx
Close

Bigbank jätkab võitlust vaheringi esikoha nimel, TalTech tänavu poolfinaali ei pääse

Tartu Bigbank. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Credit24 Eesti meistrivõistluste vaheringi kohtumises oli täna võidukas Tartu Bigbank, kes alistas võõrsil 3:1 (23, 18, -19, 18) TalTechi.

Võitjate tulemuslikem oli Märt Tammearu 22 punktiga (+17), Albert Hurt lisas 18 (+9) ja Stefan Kaibald 12 punkti (+3). Hüppeliigesevigastusest taastuv Siim Põlluäär tegi küll soojenduse kaasa, kuid väljakule veel ei naasnud. TalTechile tõi Valentin Kordas 24 punkti (+16), Tamur Viidalepp lisas 15 (+11) ja Rasmus Meius 14 punkti (+6). TalTechi peatreenerina tegutses täna meeskonna abitreener ja mänedžer Uku Rummi, sest Janis Sirelpuu tundis end halvasti ja jäi igaks juhuks koju.

Tänane tulemus tähendab sisuliselt seda, et vahegrupi esikoha osas peetakse otsustav duell pühapäeval, mil Tallinna Selver võõrustab just Tartut. Ühtlasi sai täna aga selgeks seegi, et TalTech tänavu Eesti meistrivõistlustel poolfinaali ei pääse.

Tabeliseis (sisse arvestatud ka Credit24 Meistriliigast kaasa tulnud punktid): Tallinna Selver 10 punkti (2 mängu mängitud), Tartu Bigbank 9 p (2), Saaremaa VK 5 p (1), Pärnu VK 5 p (2), TalTech 1 p (3).

scroll to top