fbpx
Close

VIDEO | Bigbankis debüteeriv Leppik andis euromängu eel otse massaažilaualt lõbusa intervjuu

Taavet Leppik. | Foto: ekraanitõmmis

Tartu Bigbanki värske nurgaründaja Taavet Leppik ootab täna algavat eurohooaega õhinal, olgugi et algkoosseisu ta Šveitsi klubi Amriswili vastu enda hinnangul ilmselt ei pääse.

28-aastane Leppik paistis Eesti võrkpallis silma sellega, et esindas kümme aastat järjest Pärnu Võrkpalliklubi. Kõrge hüppe ja hea üldmängu poolest tuntud Leppiku sõnul on võrreldes eelmise koduklubiga muudatused olnud minimaalsed.

“Kardinaalne muutus seisneb ainult trenniaegades. Pärnus oli õhtune trenniaeg kõvasti hilisem. Siin Tartus jõuab enne magamaminekut aga pruudile ka “tere” öelda. Muu on ikka võrkpall. Sporti tehakse igal pool,” ütles Leppik eile õhtul pärast treeningut massaažilaual Mark Leinfeldilt lihashooldust saades.

Mida ütleb Häädemeestelt pärit võrkpallur oma klubisiseste konkurentide Martti Juhkami ja Albert Hurda kohta? “Väga head mehed on!” kõlab kiire vastus. Kas suisa nii kõvad mehed, et Leppik algkoosseisu ei mahu? “Ma arvan küll,” muigas kvaliteetse huumorisoonega mängumees.

Leppik ei salga, et sooviks ka Eesti koondises tulevikus veel debüteerida. “Unistada on tore, nii et ikka unistan sellest!”

Vaata kogu intervjuud Leppikuga videost!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Võrkpall24.ee (@vorkpall24.ee)

scroll to top