Blokikuningas Saaremaa, diagonaalründaja Tammearu – Tartu alistas kindlalt Pärnu

Märt Tammearu (vasakul) ja Alex Saaremaa hea esitus oli Pärnule täna liiast. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Credit24 Meistriliigas sai järjekordse võidu Tartu Bigbank, kes alistas võõrsil kindlalt 3:0 (25:13, 25:19, 25:23) Pärnu Võrkpalliklubi.

Pärnu ja Tartu vahelises kohtumises haaras külalisvõistkond kohe avageimis suure edu ja seda käest ei andnud – 25:13. Esimeses geimis vaid 23-protsendilist rünnakut näidanud pärnakad ei suutnud suurt vastupanu osutada ka järgnevas geimis – 25:19 Tartule. Kolmandaks vaatuseks Pärnu kosus ja geim kulges algusest lõpuni punkt-punktis, kuid pikema õlekõrre tõmbas siiski Tartu, kes vormistas kindla 3:0 võidu.

Võitjate resultatiivseim oli diagonaalründajana tegutsenud Märt Tammearu 16 punktiga (+13), Albert Hurt lisas 14 punkti (+11). Tartu vastuvõtt oli 52%, rünnak 49%, lisaks saadi koguni 13 blokki, millest suisa 7 kirjutas enda arvele Alex Saaremaa. Kolm punkti tuli ässadega. Tartu poolel ei teinud kaasa põlvega hädas olev austraallane Curtis Stockton.

Pärnakate tulemuslikemad olid Kristaps Platacs ja Tony Tammiksaar 9 punktiga (efektiivsus vastavalt +1 ja 0). Kodumeeskonna vastuvõtt oli 52%, rünnak 36%, lisak tuli 5 bloki ja 3 ässa näol. Sarnaselt eilsele ei teinud Pärnu poolel kaasa terviseprobleemidega võitlev Taavet Leppik.

Liigatabelis jätkab Tartu liidrina, olles kogunud 37 punkti, Pärnu paikneb 21 punktiga viiendal kohal.

Jaga postitust

Lisa kommentaar