fbpx
Close

Credit24 jätkab koduse võrkpalliliiga taustajõuna ka järgnevad kolm hooaega

Hanno Pevkur ja Ivo Popp uut lepingut sõlmimas. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Kolmapäeval kirjutasid Eesti Võrkpalli Liidu president Hanno Pevkur ja Credit24 tegevjuht Ivo Popp alla koostöölepingule, mille tulemusena jätkab Credit24 järgmised kolm aastat võrkpalli Eesti – Läti liiga nimisponsorina.

Ivo Popp sõnas lepingut sõlmides, et Credit24 seob Eesti võrkpalliga koostöö juba 2010. aastast. “Meil on väga hea meel, et ka järgmised kolm aastat saame olla seotud ühe populaarsema spordialaga Eestis. Võrkpall on kerkinud Eestis nii harrastajate kui ka fännide arvult üheks suuremaks spordialaks,” sõnas Popp võrkpallihooaja algust kuulutanud pressikonverentsil.

Hanno Pevkur tunnustas Credit24 võrkpalliliiga sponsori rollis ning nõustus Poppi öelduga, et võrkpallist on saanud üks armastatumaid spordialasid Eestis. Pevkur lisas, et kahe aasta pärast ootab Eesti spordipublikut suursündmus, mil Tallinnas võõrustatakse ühe korraldajana Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri. “Suur aitäh, Credit24, et olete nii pikaajaliselt võrkpalli toetanud ja selle arengusse panustanud,” ütles Pevkur.

Kokku osaleb Credit24 Meistriliigas tänavu 9 klubi, kellest 5 on Eestist ja 4 Lätist. Liiga tulemustel ja ajakaval saab pilku peal hoida siin.

scroll to top