fbpx
Close

Cretu edastas koondislastele sõnumi: peame olema valmis ohvreid tooma, et saavutada seda, millest unistame

Gheorghe Cretu. | Foto: Gertrud Alatare/CEV

Eesti rahvusmeeskonna peatreener Gheorghe Cretu postitas oma Instagrami kontole avaliku sõnumi, mis on suunatud koondislastele.

Cretu võtab postituses kokku tänavuse Euroopa Kuldliiga hooaja, kus Eesti pidi leppima neljanda kohaga. Poolfinaalis kaotati 1:3 Türgile ja pronksimängus 0:3 Hollandile. Eriti pettunud oli 50-aastane rumeenlane teatavasti aga alagrupiturniiri viimaste mängude järel, kus meie koondis ei suutnud pingevabas olukorras oma taset välja mängida.

Cretu tiivustab allolevas postituses mängijaid rohkem vaeva nägema ning suurelt unistama, et sügisel toimuval EM-finaalturniiril näeksid koondise poolehoidjad väljakul juba hoopis teistsugust meeskonda.

Avaldame siinkohal kogu Cretu sõnumi:

“(Viidates postituse juures olevale pildile.) See on see olek, millistena ma tahan teid näha… Positiivsed emotsioonid, mängust rõõmu tundmine, targalt ja kõvasti töötamine! Me peame olema valmis ohvreid tooma, et saavutada seda, millest unistame.

Me ei mänginud oma parimat võrkpalli ning olime kaugel loodetud vormist, kuid peame austama ka vastaseid. Nemad olid seekord paremad!

Nüüd on aeg akud täis laadida ja mõista, et me pole enam mustad hobused, vaid turniiri kolmekordsed võitjad (Eesti on võitnud kahel korral Euroopa liiga ja korra Maailmaliiga 3. tugevusgrupi – toim.).

Meie poolehoidjad on alati meie lähedal ning tean, et nad toetavad meid, et saavutaksime septembris midagi võimatut. Või õigemini midagi võimalikku (sõnademäng: impossible – possible)!”

Loe ka: INTERVJUU | Hindrek Pulk: Chaumont’i huvi tuli kui välk selgest taevast, mul oli laual pakkumine Itaalia 3. liigast

scroll to top