fbpx
Close

Cretu ja Rikbergi Resovia sai hakkama sellega, mida keegi teine Poolas pole suutnud

Gheorghe Cretu ja Alar Rikberg. | Foto: PlusLiga.

Poola meistrivõistlustel lõhkas täna üllatuspommi Gheorghe Cretu ja Alar Rikbergi juhendatav Rzeszowi Asseco Resovia, kui võõral väljakul alistati üllatavalt kindlalt 3:0 (25:17, 25:21, 25:21) liiga suveräänne liider Kędzierzyn-Koźle Zaksa.

Kui nädal tagasi võideti Renee Teppani koduklubi Belchatowi Skrad, siis täna võeti skalp Zaksalt, kes püsis siiani kaotuseta. Rzeszowi resultatiivsemaks kerkis 14 punktiga (+5) Jakub Jarosz. Zaksa parim oli 9 silmaga (+3) Aleksander Sliwka.

Cretu jaoks teeb võidu eriliseks ka tõik, et Poola meedia andmetel plaanib Resovia juhtkond rumeenlase teenetest pärast hooaja lõppu kehvade tulemuste tõttu loobuda. Tänane resultaat võis neid aga oma otsuses kahtlema panna.

Liigatabelis tõusis Rzesowi kaheksandale kohale, olles kogunud 23 punkti. Kuuendast kohast ehk medalimängudele viivast positsioonist lahutab neid kõigest 1 punkt. Tõsi, kuuendal real oleval Belchatowil on üks mäng vähem peetud. 47 punkti kogunud Zaksa jätkab kaotusest hoolimata kindla liidrina.

Kert Toobali ja Rainer Vassiljevi koduklubi Lubini Cuprum ning Renee Teppani leivaisa Belchatowi Skra on mängutules homme, kui lähevad üksteisega vastamisi Belchatowi koduväljakul.

Tabeliseis.
scroll to top