fbpx
Close

Daniel Maciel jätkab karjääri Eesti koondislase esimeses välisklubis

Daniel Maciel. | Foto: Ceske Budejovice

Eesti võrkpallisõpradele hästi tuttav brasiillane Daniel Maciel jättis eile seljataha esimese treeningu uues koduklubis Bleiburgi Zadruga AICH/DOB’is.

Sloveenia piirist paari kilomeetri kaugusel asuv Austria väikelinn on olnud koduks ka ühele Eesti võrkpallurile, sest seal elas ja mängis kaks aastat tagasi oma esimesel välishooajal sidemängija Markkus Keel. Keel võitis toona Bleiburgiga ka Austria meistritiitli. Pärast endise TalTechi ja Saaremaa mängumehe Macieli liitumist kuulub Bleiburgi nimekirja suisa kaheksa leegionäri.

“Tegin oma esimese trenni Bleiburgis võistkonnaga. See oli imeline tunne, sest olen nii kõvasti võrkpallitrenne igatsenud,” sõnas kõva treenija ja sümpaatse inimesena tuntud Maciel Instagrami vahendusel.

32-aastane Maciel, kes pidi suvel liituma Itaalia paremikku kuuluva Milano klubiga, kuid jäi keeruka paberimajanduse tõttu lõpuks lepinguta, oli sügisel hetkeks ka oma endise koduklubi TalTechi huviorbiidis, ent diagonaalründaja hind jäi Eesti meeskonna jaoks liiga kõrgeks.

Maciel peaks Bleiburgiga lööma tänavu kaasa tugevuselt teises eurosarjas ehk CEV Cupil, kus esimeses ringis kohtutakse Tšehhi klubi Libereciga. Avamäng peaks leidma aset 17. novembril Bleiburgis, kui koroona seda võimaldab.

scroll to top