Deja Vu! Selver ja Rakvere on varasemalt täpselt sellist lavastust meile juba etendanud

Denis Losnikov (keskel) ja Reimo Rannar (nr 4) mängisid veel mullu Selveri ridades. | Foto: Gertrud Alatare

Täna õhtul saab selgeks neljas klubi, kes pääseb Tartu Bigbanki, Saaremaa ja Pärnu kõrval Eesti meistrivõistluste poolfinaali, kui veerandfinaalseeria otsustavas mängus kohtuvad Audentese spordihoones Tallinna Selver ja Rakvere.

Selver võitis kodus peetud avamängu kindlalt 3:0, kuid kaotas eile võõrsil toimunud korduskohtumise 2:3.

Nii imelik kui see ka pole, oleme me täpselt sellist stsenaariumit alles eelmisel aastal näinud. Toona läksid samuti Eesti meistrivõistluste veerandfinaalis vastamisi Selver ja Rakvere ning ka siis võitis avamängu Tallinna klubi kodus 3:0, kuid kaotas seejärel võõrsil 2:3.

Mullu võitis seeria otsustava kohtumise Selver koduväljakul 3:2. Muide, märgatava osa pealinnaklubi punktidest tõid toona kolmandas mängus Taavi Nõmmistu ja Reimo Rannar (kokku 24 p), kes esindavad täna Rakvere värve. Oma eelmise hooaja koduklubi vastu mängib rakverelastest ka Denis Losnikov.

Seda, kas veerandfinaalseeriast kujuneb identne Deja Vu eelmise aastaga, saab näha algusega kell 19.00 kohapeal või Postimees.ee vahendusel.