fbpx
Close

Dmitri Volkov: Tartus oli väga hea mängida tänu suurepärasele atmosfäärile

Dmitri Volkov vastuvõtul. | Foto: Gertrud Alatare/CEV

Kaasani Zeniidi 202-sentimeetrine nurgaründaja Dmitri Volkov nautis kaht Tartus peetud CEV Cupi kohtumist Tartu Bigbankiga, kuigi avamängu teises pooles ei mänginud suurklubi sellist võrkpalli, nagu nad oleksid soovinud.

“Küllaltki huvitavad mängud olid, sest tulime siia teadmata, millise võistkonnaga on tegu ja kuidas nad mängivad. Esimene mäng oli meie jaoks raske just seepärast, kuna me ei tundnud mängijaid ja olime näinud nende kohta vaid natuke videot. Hakkasime eile pärast teist geimi halvasti mängima. Tänases mängus oli tulemus eesmärgina selgem ja resultaat vastav,” ütles 26-aastane Venemaa koondise põhitegija.

“Tartu meeskond oskab mängida väga head võrkpalli. Nende esitus polnud tegelikult väga suur üllatus, kuna nad mängivad kohalikel meistrivõistlustel hästi,” jätkas Volkov.

Volkov tunnustas Tartu publikut, kes aitasid heade mängude sünnile kaasa. “Suurepärane atmosfäär! Väga meeldiv oli siin mängida. Üldse meeldiv, et sellisel raskel ajal on fännid kohal. Fännide ees on alati väga hea mängida isegi siis, kui nad on sinu vastu,” ütles ta.

Lõpetuseks uuris Võrkpall24 Volkovilt tema enda kohta. Kas ta peab end maailma üheks paremaks nurgaründajaks? “Ma ei tea, kas ma olen parim või üks paremaid,” jäi heas tujus mees tagasihoidlikuks. “Tean, mille nimel tööd teha ja teen kõik endast oleneva, et olla tipus.”

Aga võrdlus Zeniidi eelmise hooaja nurgaründaja Earvin N’Gapeth’ga, kes olevat vähemalt Tartu lootsi Alar Rikbergi sõnul tänu oma emotsionaalsusele üsna sarnane Volkoviga. “Treener võib-olla nägi seda niimoodi, aga meie mängus on siiski ka erinevusi. Ma arvan, et võib-olla mingites mängumomentides on emotsionaalsus sarnane, aga kokkuvõttes oleme me erinevad,” lisas Volkov.

scroll to top