fbpx
Close

Eesti kaks paremat rannavollepaari peavad täna pealinnas näidismatši

Vasakult: Mart Tiisaar, Kusti Nõlvak, Indrek Verro, Mihkel Tanila ja Dimitri Korotkov. | Foto: Nõlvak-Tiisaar Gerardo’s Toys

Eesti vollefännidel on sel suvel ilmselt ainus võimalus olümpiapiletit püüdvat rannavolle Eesti esipaari Kusti Nõlvakut ja Mart Tiisaart näha täna kell 17.30 Credit24 rannavolle karikasarja etapil Haven Kakumäe sadamas Credit24 rannaareenil. Eesti rannavolle esipaar peab näidismatši Mihkel Tanila ja Dimitri Korotkovi vastu.

Rannavolle suvine võistlussari Credit24 Rannavolle Karikas toimub juunist augustini kahel uuel rannaareenil Haven Kakumäel ja Pärnus. Karikasarja korraldaja Rivo Vesiku sõnul toimuvad rannavolle võistlused viies võistlusklassis. „Turniirid toimuvad meestele, naistele ja segapaaridele. Igal tasemel mängijad on oodatud osalema,” tutvustas Vesik.

Täna panevad palli mängu naised. Naiste turniiri eel peavad Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar näidismatši Mihkel Tanila ja Dimitri Korotkoviga. „Seekordne karikasarja etapp pakub harukordset võimalust näha Kustit ja Marti, meie rannavõrkpalli profipaari, kodupubliku ees võistlemas,“ märkis mitmekordne Eesti meister Rivo Vesik. Nõlvak ja Tiisaar põikavad hetkeks kodumaale, enne kui lähevad vastu võistlusterohkele suvele, eesmärgiks teeninda Tokyo 2020 suveolümpia pilet rannavolles. Tõenäoliselt on see kodupublikule ainus võimalus sel suvel meie esiduot siinmail mängimas näha.

Viimati oli Eesti suveolümpial rannavõrkpallis esindatud 2008. aastal Pekingis, kus mängisid Rivo Vesik ja Kristjan Kais.

Tule ela kaasa Mart Tiisaare ja Kusti Nõlvaku mängule algusega kell 17.30 Credit24 rannaareenil Haven Kakumäe sadamas. 

scroll to top