fbpx
Close

Eesti karikavõitjateks kerkisid lätlased ja leedukad, poodiumil neli meie paari

Karl Rinaldo
Tartu Jazz Cupi poodium. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Eesti rannavolle Grand Prix´sari jätkus Tartus, kus selgitati Jazz Pesulad karikavõitjad. Meeste arvestuses krooniti võitjaks lätlased Martinš Plavinš ja Edgars Tocs ning naistest leedulannad Gerda Grudzinskaite – Rugile Grudzinskaite, vahendab volley.ee.

Plavinš ja Tocs alistasid meeste finaalis 2:0 (21:12, 21:18) Kusti Nõlvaku ja Mart Tiisaare, naiste finaalis said noored leedulannad Grudzinskaited meie esiduo Liisa Soometsa – Heleene Hollase üle samuti 2:0 (21:17, 21:19) võidu.

Pronksimatšides saatis edu aga Eesti paare. Naistest teenisid pronksi Renate Pikk ja Juudit Kure-Pohhomov, kes alistasid 2:0 (21:18, 21:17) Vlada Oganauskiene – Lilija Freliku.

Meeste pronksimatšis olid vastamisi eestlased Kaspar Pomerants – Argo Arak ja Timo Lõhmus – Dmitri Korotkov ning tulemusega 2:1 (21:15, 19:21, 15:8) jäid peale Lõhmus – Korotkov.

Karikafinaali MVP auhinna pälvisid 43-aastane Argo Arak ja 19-aastane Rugile Grudzinskaite.

Nüüd on karikasarjas pidada veel rannavolle Eesti meistrivõistlused, mis toimuvad Paides 15.-16. augustil.

Tulemused:

Meeste finaal
Nõlvak/Tiisaar – Plavinš/Tocs 0:2 (12:21, 18:21)
Meeste pronksimäng
Pomerants/Arak – Lõhmus/Korotkov 1:2 (15:21, 21:19, 8:15)
Meeste poolfinaalid:
Nõlvak/Tiisaar – Lõhmus/Korotkov 2:0 (21:19, 21:19)
Arak/Pomerants – Plavinš/Tocs 0:2 (12:21, 19:21)
Naiste finaal
Hollas/Soomets – Grudzinskaite/Grudzinskaite 0:2 (17:21, 19:21)
Naiste pronksimäng
Oganauskiene/Frelik – Pikk/Kure-Pohhomov 0:2 (18:21, 17:21)
Naiste poolfinaalid:
Hollas/Soomets – Oganauskiene/Frelik 2:0 (21:13, 21:19)
Grudzinskiene/Grudzinskaite – Pikk/Kure-Pohhomov 2:0 (23:21, 21:17)
Meeste veerandfinaalid
Nõlvak/Tiisaar – Bedritis/Namikis 2:0 (21:16, 21:16)
Lõhmus/Korotkov – Ennemuist/Pomerants 2:0 (21:17, 21:15)
Piik/Steinberg – Arak/Pomerants 1:2 (13:21, 21:15, 24:26
Plavinš/Tocs – Nuut/Maidle 2:0 (21:15, 21:12)
Naiste veerandfinaalid:
Hollas/Soomets – Keskküla/Vink 2:0 (21:9, 21:17)
Oganauskaite/Frelik – Vasiliauskaite/Kvedaraite 2:0 (22:20, 21:18)
Grudzinskaite/Grudzinskaite – Gull/Nelis 2:0 (21:9, 21:12)
Briede/Paegle – Pikk/Kure-Pohhomov 0:2 (19:21, 19:21)

scroll to top