fbpx
Close

Eesti klubide kaptenid: 23-aastastest ründajatest kogenud sidemängijate ja leegionärini

Karli Allikust sai Tallinna Selveri uus kapten. | Foto: Siim Semiskar

Täna õhtupoolikul algab Eesti – Läti ühisliiga ehk Credit24 Meistriliiga uus hooaeg. Võrkpall24 uuris, kes on uuel hooajal meie viie klubi kaptenid.

Valitseva Eesti meistri Pärnu Võrkpalliklubi puhul küsimust pole – kaptenina jätkab sarnaselt eelmisele hooajale sidemängija Martti Keel (27).

Mullune karikavõitja Saaremaa valis kapteniks oma uue leegionäri, diagonaalründaja Daniel Macieli (31). “See on mulle hea üllatus, et mind kapteniks valiti ja mind usaldatakse,” ütles esimest korda sellises rollis olev Maciel Saaremaa Spordile.

TalTech on saanud kahe hooaja vahel küll mitme kogenud mängija võrra tugevamaks, ent kaptenina jätkab ikkagi nende rünnakuliider, diagonaal Mihkel Nuut (23).

Tallinna Selver valis kapteniks Nuudi eakaaslase, nurgaründaja Karli Alliku (23), kes tüüris meeskonna 2016. ja 2017. aastal Eesti meistriks. Kahel viimasel hooajal püüdis saarlane õnne välismaal.

Tartu Bigbank pole täna ametlikult uut kaptenit veel valinud, ent kui päike tõuseb jätkuvalt idast ja maakera on ümmargune, siis peaks selle rolli kõigi eelduste kohaselt endale saama sidemängija Kert Toobal (40).

Loe ka: Kodune võrkpallihooaeg algab kolmapäeval Tallinnas, tipud vastamisi juba laupäeval

scroll to top