fbpx
Close

Eesti koondis läheb suve viimastele mängudele vastu Mõnnakmäe ja Pajulata

Karl Rinaldo
Eliise Hollas, Julija Mõnnakmäe ja Kertu Laak (nr 11) punktivõitu tähistamas. | Foto: Dmitri Kotjuh/Järva Teataja

Eesti rahvusnaiskond jätkab kontrollmängudega Paides, kus sel nädalal võõrustatakse kolmel korral Läti koondist. Esmalt minnakse vastamisi 4. augustil kell 18.00, seejärel 5. augustil kell 18.00 ning 6. augustil kell 12.00. Kõik mängud on pealtvaatajatele avatud ja tasuta, 5. augusti kohtumine on otsepildis nähtav Postimehe vahendusel, kirjutab volley.ee.

Eelmisel nädalal peeti peatreener Lorenzo Micelli juhendamisel esimesed kontrollkohtumised Soomega ja saadi kirja 3:2 ja 3:0 võidud ning 2:3 kaotus.

Läti vastu on peatreener Lorenzo Micellil kasutada 13 mängijat, haigestunud kapten Julija Mõnnakmäe ja Hanna Pajula jäävad neist kohtumistest eemale. Eesti koondise sidemängijad on nimetatud kohtumistes seega noorukesed Karolina Kibbermann ja Helena Loos.

Kohtumised Lätiga jäävad ka selle koondisesuve viimasteks, sest esialgselt kavas olnud Euroopa meistrivõistluste valikmängud lükkusid järgmise aasta jaanuarisse. Eesti kuulub valiksarjas ühte alagruppi Šveitsi ja Valgevenega.

Kontrollmängude ajakava:

4.08 kell 18.00 Eesti – Läti (Paide, E-Piim spordihoone)

5.08 kell 18.00 Eesti – Läti (Paide, E-Piim spordihoone) ülekanne Postimehes

6.08 kell 12.00 Eesti – Läti (Paide, E-Piim spordihoone)

Rahvusnaiskonna koosseis mängudeks Lätiga:

Sidemängijad: Karolina Kibbermann, Helena Loos

Nurgaründajad:, Kristiine Miilen, Nette Peit, Eva Liisa Kuivonen, Polina Bratuhhina-Pitou

Diagonaalründajad: Kertu Laak, Kadi Kullerkann

Temporündajad: Liis Kullerkan, Eliise Hollas, Eliisa Peit

Liberod: Anu Ennok, Ingrid Kiisk

Peatreener Lorenzo Micelli, abitreenerid Rainer Vassiljev ja Andres Toobal, ÜKE treener Alessandro Orefice, füsioterapeut Giuseppe Pigliacampo ja Liisi Sakala, statistik/mänedžer Mihkel Sagar, arst Mari Arak.

scroll to top