fbpx
Close

Eesti koondis saab viimasteks kontrollmängudeks väärt lisajõudu

Andri Aganits (nr 19) ja Timo Tammemaa (nr 17) aitavad koondist ilmselt juba sel nädalavahetusel. | Foto: Siim Semiskar

Eesti rahvusmeeskond peab täna ja homme Rakvere spordihoones kaks ametlikku sõpruskohtumist Slovakkiaga. 

Eile õhtul liitus koondisega temporündaja Andri Aganits, kes krooniti eelmisel laupäeval Maaseiki Greenyardi ridades Belgia meistriks. Sisuliselt kogu hooaja õlavigastuse tõttu vahele jätnud Aganits on tänaseks tervenenud ja valmis meeskonda aitama.

Täna õhtupoolikul jõuab koondise juurde ka teine temporündaja Timo Tammemaa, kes võitis Meistrite liiga klubi Maaseikiga samuti meistritiitli. Kuni maikuu lõpuni peaks Tammemaa, kes reisis kodumaale erinevalt Aganitsast autoga, tegutsema koondises diagonaalründajana.

“Võimalik, et Andri mängib juba täna mingil määral. Vaatame jooksvalt. Timo täna veel väljakule ei jookse, aga võib-olla kasutame teda homme,” ütles koondise abitreener Rainer Vassiljev täna hommikul Võrkpall24.ee’le.

Seda, kas ja kui palju peatreener Gheorghe Cretu Aganitsa ja Tammemaad eelseisvates mängudes Slovakkiaga kasutada otsustab, saab vaadata mõlemal päeval kohapealt või Võrkpall24.ee otseülekandest. Nii täna kui homme algab ülekanne Rakverest kümme minutit enne kohtumise algust stuudioga.

Loe ka: Eesti koondis võitis 18-aastase debütandi vedamisel suve esimese mängu!
Loe ka: Võrkpall24.ee teeb Eesti rahvusmeeskonna sõprusmängudest otseülekanded

scroll to top