fbpx
Close

Eesti koondise endine libero naaseb Selverisse, Toom jätkab Saaremaal

Denis Losnikov naaseb Tallinna Selverisse. | Foto: Siim Semiskar

Tallinna Selver teatas teisipäeval, et meeskonda naaseb aastase pausi järel endine Eesti koondislane Denis Losnikov (25).

Lõppenud hooajal Rakvere värve esindanud saarlane on viimastel aastatel Credit24 Meistriliigas mänginud nurgaründaja positsioonil, kuid koondises kasutas peatreener Gheorghe Cretu teda mitu suve Rait Rikbergi järel teise liberona. Nüüd on 196-sentimeetrise Losnikovi koha rahvusmeeskonnas üle võtnud talendikas viljandlane Silver Maar (20).

2016. ja 2017. aastal Tallinna Selveriga Eesti meistriks kroonitud Losnikov peaks olema kõigi eelduste kohaselt Oliver Orava kõrval meeskonna teine põhimees nurgaründaja positsioonil.

Saaremaa Võrkpalliklubi avalikustas eile, et jätkuleping on sõlmitud nurgaründaja Mart Toomiga (20), kes oli möödunud hooajal Urmas Tali neljas valik ning eriti mänguaega ei saanud. Arvestades seda, et Saaremaal on sama positsiooni mängijatest jätkamas karjääri ka Rauno Tamme ja Helar Jalg ning välismaalt otsitakse üht põhimeest veel juurde, ei saa Toomil kerge end algkoosseisu murda olema ka uuel hooajal, kuigi potentsiaali noorel mängijal jagub.

 

scroll to top