fbpx
Close

Eesti koondislased tegid Nõo Lihavürsti etapil puhta töö

Turniiri esinelik. Keskel sinistes Kristiine Miilen ja Ingrid Kiisk. | Foto: Pressiteade

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste viiendal etapil osales kolmapäeval 12 paari. Nagu ikka, paigutati võistkonnad Tartus kahe miinuse tabelisse vastavalt edetabeli punktidele.

Plussringis tunnistasid vaid võite Eesti saalikoondislased Ingrid Kiisk ja Kristiine Miilen ning noorte rannakoondise neiud Eva Liisa Kuivonen ja Karolina Tšuhnenkova. Miinusringist jõudsid poolfinaali Reet Alas ja Merlin Paas ning Kadri Leiten ja Anu Tsirel. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Kerttu Lääne ja Mari-Liis Tasa ning Marta Tali ja Ronja Lydia Vehmanen.

Poolfinaalides olid võidukad Kiisk-Miilen ja Kuivonen-Tšuhnenkova, finaalis võtsid võidu Kiisk-Miilen. Pronksikohtumises jäid peale Alas-Paas, kes tõusid ühtlasi Nõo Lihavürsti karikasarja liidriteks. Teisel kohal jätkavad Kerttu Lääne ja Mari-Liis Tasa, kolmandale kohale langesid Kadri Leiten ja Kristi Vink.

Nõo Lihavürsti naiste karikasari läheb nüüd nädalaks jaanipausile ja jätkub juuli alguses. Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle kuues etapp toimub ülejärgmisel kolmapäeval ehk 3. juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee.

Naiste rannavolle 5. etapi lõppjärjestus:

1. Ingrid Kiisk – Kristiine Miilen
2. Eva Liisa Kuivonen – Karolina Tšuhnenkova
3. Reet Alas – Merlin Paas
4. Kadri Leiten – Anu Tsirel
5. Kerttu Lääne – Mari-Liis Tasa
5. Marta Tali – Ronja Lydia Vehmanen
7. Karlotta Kattai – Grete Jürgenson
7. Elina Lebedeva – Lisette Marie Tilk
9. Mia Marta Miller – Marta Kann
9. Emma Vahelaan – Annabel Illison
9. Lisethe Kruus – Marit Anette Huik
9. Renate Pikk – Marje Rosenblatt

scroll to top