fbpx
Close

Eesti meistritiitel Pärnu ettevõtjaid ei köida – klubi võttis aja maha

Omajagu on veel puudu – Pärnu Võrkpalliklubi otsib peatreener Avo Keelega uusi toetajaid. | Foto: Siim Semiskar

Kevadel nelja-aastase pausi järel Eesti meistriks kroonitud Pärnu Võrkpalliklubi pole uueks hooajaks eelarvet veel kokku saanud.

“Oleme meeskonna komplekteerimises teinud pausi,” tunnistas klubi mänedžer Reio Tilk neljapäeva pärastlõunal Võrkpall24.ee’le. “Uute mängijate hankimisega saame loodetavasti edasi minna augustis.”

“Tulime kevadel küll Eesti meistriks, aga uusi toetajaid leidnud pole. Seda on väga kurb tõdeda. Me ei küsi ju annetusi, vaid pakume koostööd. Saame toetajatele pakkuda reklaami nii mängudel kui teles. Kui suvepuhkused saavad läbi, läheme Pärnu ettevõtjate seas teisele ringile,” ütles Tilk.

Tilga sõnul tuleb sarnasel tasemel mängimise jätkamiseks uuel hooajal eelarvet kasvatada, sest Riigikogus plaanitakse juba sügisel vastu võtta n-ö sportlase tööleping, mis muudab klubide jaoks mängijatele palga maksmise senisest kulukamaks.

“Meil on täna auklik tempo- ja nurgameeste osakond. Iseenesest leiab augustis sobivaid mehi turult veel küll,” on Tilk konkurentsivõimelise meeskonna komplekteerimise osas siiski optimistlik.

Kevadisest meistermeeskonnast siirdus suisa kolm “pärnakat” suvel Prantsusmaale: diagonaalründaja Chizoba Neves Atu asub mängima sealses meistriliigas ning nurgaründaja Ilja Kovaljov ja temporündaja Toms Švans esiliigas.

Pärnu meeskond hooajal 2019/20 (puudu kaks nurgaründajat ja temporündajat):

Sidemängijad: Martti Keel, Richard Voogel
Nurgaründajad: Taavet Leppik, Kaur Erik Kais
Diagonaalründajad: Kristaps Platacs (Läti), Robert Poole (Suurbritannia)
Temporündajad: Mattias Rahuoja, Mhait-Martin Pool
Liberod: Silver Maar, Allar Keskülla
Peatreener: Avo Keel

scroll to top