fbpx
Close

Eesti rannavolle meistrivõistlustel näeb mitut uut ja huvitavat paari

Mihkel Tanila. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Kodune rannavollehooaeg kulmineerub eeloleval nädalavahetusel Paides, kus selgitatakse Eesti meistrid. Tänaseks on end kirja pannud 13 mees- ja 12 naispaari.

Kõige huvitavamad duod leiame meeste seast, kus vanameister Argo Arak mängib seekord Saaremaa temporündaja Harri Palmariga. Eesti karikavõistluste finaaletapil Viljandis koos Palmariga neljanda koha saanud Kaarel Pomerants on nüüd ühendanud jõud aga 40. sünnipäeva pidustusteks valmistuva Jarmo Neuhausiga. Mullu teenisid Pomerants ja Neuhaus Eesti meistrivõistlustel pronksi.

Huvitav saab olema näha ka seda, mil moel õnnestub Mihkel Tanila mäng uue paarilise Kaspar Pomerantsiga. Kui Tanila lõpetas hiljuti koostöö Dimitri Korotkoviga, kes mängib Paides teist korda koos Karli Allikuga, siis Pomerantsi paarimees Rauno Tamme valmistub täna juba Eesti saalikoondisega EM-finaalturniiriks. Eelmise aasta meisterduot Pomerants – Tamme me seega ühise löögirusikana tiitlit kaitsmas ei näe.

Naistest on nädalavahetusel võistlustules karikavõistluste finaaletapi kõik paremad paarid eesotsas tiitlikaitsjate Heleene Hollase ja Liisa Soometsaga.  Kõik registreeritud duod leiab siit.

Eesti meistrivõistluste otsustavad mängud on Paide keskväljakul kavas pühapäeva pärastlõunal.

scroll to top