fbpx
Close

Eesti U17 koondis kaotas ka teise mängu ja minetas edasipääsuvõimaluse

Richard Murak rünnakul. | Foto: CEV

Eesti U17 noormeeste koondis peab kolmapäevast reedeni mänge Euroopa meistrivõistluste valiksarja teises ringis. D-alagrupi turniir toimub Rumeenias Ploiestis, vastaseks on Rumeenia, Sloveenia ja Taani eakaaslased.

Turniiri teises kohtumises läks Eesti neljapäeval vastamisi Sloveeniaga ning sarnaselt avamängule, kus kohtuti Rumeeniaga, tuli vastu tuli võtta 1:3 (18:25, 28:30, 25:23, 16:25) kaotus. Edasipääsuvõimalused minetanud Eesti meeskonna kasuks tõi Richard Murak 14 punkti (+6), 11 punkti kanti nii Jasper Lausi kui Remo Torni arvele (efektiivsus vastavalt +11 ja +16). Eesti vastuvõtuprotsent oli 51, rünnakuid lahendati 43-protsendiliselt, blokipunkte saadi 4 ja servipunkte 5 (3 ässa lõi Torn), eksiti 16 pallingul. Sloveenia edukaim oli 31 punktiga (+23) Rok Bracko, Sloveenia vastuvõtt oli 56%, rünnak 48%, blokiga saadi 5 punkti, servil löödi 12 ässa ja eksiti 22 pallingul, vahendab volley.ee.

Argo Meresaare juhendatav Eesti koondis lõpetab turniiri täna Taani vastu.

D-alagruppi juhib Sloveenia täisedu 6 punktiga, Rumeenial on teisena 3 punkti. Eestil ja Taanil on punktiarve avamata. Kokku on viis alagruppi, finaalturniirile pääseb iga alagrupi võitja ja parim teise koha saanud võistkond.

Vaata täielikku ajakava, live-skoori, tulemusi ja tabeliseise!

scroll to top