fbpx
Close

Eesti Võrkpalli Liit peatab võrkpallihooaja

Foto: Karl Rinaldo

Seoses koroonaviirusest tingitud olukorraga Eestis ja maailmas ning tuginedes Vabariigi Valitsuse, Eesti Olümpiakomitee ja Terviseameti avalikele soovitustele, otsustas Eesti Võrkpalli Liidu juhatus, et kuni 1. aprillini ei toimu Eestis ühtegi EVF-i egiidi all korraldatavat võrkpalliturniiri.

Otsus puudutab nii naiste kui meeste Eesti meistrivõistluseid, nooremate vanusegruppide turniire, rahvusvahelisi võistluseid, aga ka harrastajate turniire. Samuti kutsub võrkpalliliit klubisid ja treeninggruppe järgima Terviseameti soovitusi ning võimalusel tegema treeningutesse pausi.
„Edasised otsused langetab alaliit vastavalt lisanduvale informatsioonile ning valitsuse ja Terviseameti juhistele. Vajadusel oleme valmis moratooriumit pikendama, aga loodame siiski, et olukord muutub lähinädalatel paremaks ning lubab võrkpallihooaega siiski aprillis, hiljemalt mais jätkata,“ selgitas olukorda võrkpalliliidu peasekretär Helen Veermäe.

Erinevate Eesti meediakanalite kaudu on juba välja tulnud, et koroonaviirus levis Eestis muuhulgas ka Kuressaares toimunud Saaremaa Võrkpalliklubi ja Milano Powervolley mängu kaudu. Viirusesse on haigestunud nii Saaremaa klubi juht Hannes Sepp kui ka üks euromängult Võrru Urmas Tali juubelile sõitnud peoline.

scroll to top