fbpx
Close

Eile vaenlased, täna sõbrad: Tallinnas näeb meistriliigamehi huvitavates koosseisudes mängimas

Ülevalt vasakult: Märt Tammearu, Richard Voogel, Timo Lõhmus, Marx Aru, Tony Tammiksaar ja Rasmus Meius. | Fotod: Riina Vals, SK Duo; Gertrud Alatare, volley.ee

Credit24 Meistriliigas sel nädalavahetusel ükski Eesti klubi mängutules pole, sest Tallinnas Sõle spordikeskuses selgitatakse noormeeste U20 vanuseklassis EVF-i karikavõitjad.

Juba avapäev võib kujuneda turniiri võitja osas otsustavaks, sest täna kell 16.15 lähevad vastamisi eeldatavad favoriidid Tallinna Selveri spordikool I ja Pärnu spordikool. Marko Vantsi juhendatavas Selveri võistkonnas jooksevad sama klubi meistriliigameestest väljakule Timo Lõhmus, Marx Aru, Rauno Haidla ja Markus Maila, Toomas Jasmini juhendataval Pärnul tulevad platsile aga kõrgliiga kogemusega Märt Tammearu (Tartu Bigbank), Richard Voogel, Mattias Rahuoja, Allar Keskülla ja Kaur Erik Kais (kõik Pärnu VK). Seega, kui veel eilses Credit24 Meistriliiga mängus oli Tammearu Voogelist, Rahuojast, Kesküllast ja Kaisist teisel pool võrku, siis täna esindatakse sama meeskonda. Eriline on tänane duell ka seetõttu, et vastamisi lähevad Lõhmus ja Tammearu, kes moodustasid mitu suve järjest Eesti edukaima rannavolle noorteduo.

Esikohamõtetega lähevad turniirile vastu ilmselt ka Raigo Tatriku juhendatav Kiili Tats I, kelle nimekaim mängija on TalTechi liige Rasmus Meius, ja Mati Meriranna juhendatav Rakvere spordikool, keda esindab Pärnu Võrkpalliklubi põhimees Tony Tammiksaar.

Esimeses tugevusgrupis mängivad lisaks nimetatud nelikule ka Tallinna Selveri spordikool II ja Saaremaa spordikool. Võitja selgitatakse turniirisüsteemi kaudu, mis tähendab, et kõik mängivad kõigiga kolme päeva jooksul läbi. Tüdrukute esimene tugevusgrupp selgitab karikavõitjaid samal ajal Rakveres.

Turniiri ajakava. | Allikas: volley.ee

 

scroll to top