fbpx
Close

Emotsionaalne Rait Rikberg: kuidas saaks paremini karjääri lõpetada?

Alar Rikberg ja Rait Rikberg. | Foto: ekraanitõmmis

Eesti võrkpallimeistriks krooniti seitsmeaastase pausi järel Tartu Bigbank, kes alistas Kuressaares teistkordselt Saaremaa Võrkpalliklubi tulemusega 3:0 (25:20, 25:17, 27:25).

“Oi, see on väga oluline ja vinge!” rõõmustas oma esimesel peatreeneri-aastal kohe kuldmedali teeninud Alar Rikberg. “Nii mitmedki eskperdid panid meid enne hooaega Pärnuga pronksi peale mängima, aga nüüd on nii, et Tartu Bigbank on Eesti meister.”

“Kogu treeneritebrigaad ja võistkond – see on meil olnud tänavu nii fantastiline! Kuidas saaks olla parem karjääri lõpetada, kui mitte Eesti meistritiitliga,” lisas Bigbanki libero Rait Rikberg vahetult pärast kohtumise lõppu teleintervjuus. Jätkuküsimusele, kas selle hooajaga saabki tõesti tartlase karjäär läbi, kõlas järgnev vastus: “Ma sada protsenti seda välja ei ütle – konsulteerin vahepeal arstidega -, aga 99 protsenti on kõik, jah.”

Pärast kahe nädala pärast toimuvat Balti liiga finaalturniiri kulminatsiooni läheb Rikberg mõlema põlvega operatsioonile.

Videole on lisatud ka intervjuu Saaremaa diagonaalründaja Markus Uuskari ja Bigbanki sidemängijast kapteni Kert Toobaliga.

scroll to top